Property Sale
Sale
$171,000
DeedBook 5760, Page 521
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,540 | +5.2% |
| 2024 | $7,166 | +3.5% |
| 2023 | $6,924 | +1.3% |
| 2022 | $6,836 | +1.6% |
Year Built: 1987
450 Mamie Dr.
Residential
412 Earl Dr.
Residential
417 Earl Dr.
Residential
404 Drum Point Rd.
Residential
656 Preston St.
Residential