Property Sale
Sale
$143,000
DeedBook 5429, Page 102
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,553 | +5.2% |
| 2024 | $7,178 | +3.5% |
| 2023 | $6,936 | +1.3% |
| 2022 | $6,848 | +1.6% |
Year Built: 1996
527 Whitethorn Ct
Residential
412 Earl Dr.
Residential
656 Preston St.
Residential
450 Mamie Dr.
Residential
719 Drum Point Rd.
Residential