Property Sale
Sale
$139,900
DeedBook 5178, Page 45
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,534 | +5.2% |
| 2024 | $8,111 | +3.5% |
| 2023 | $7,837 | +1.3% |
| 2022 | $7,738 | +1.6% |
Year Built: 1975
620 Peter Pl.
Residential
587 Drum Point Rd.
Residential
177 Mast Rd.
Residential
870 Gregory Dr.
Residential
139 Club House Rd.
Residential