Property Built
Built
Year Built: 1973
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,212 | +5.2% |
| 2024 | $5,904 | +3.5% |
| 2023 | $5,705 | +1.3% |
| 2022 | $5,633 | +1.6% |
Year Built: 1973
513 Old Adamston Rd.
Residential
617 Peter Pl
Residential
480 Mantoloking Rd
Residential
43 Atlantic Dr.
Residential
622 Leanora St.
Residential