Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,996 | +5.2% |
| 2024 | $9,501 | +3.5% |
| 2023 | $9,180 | +1.3% |
| 2022 | $9,064 | +1.6% |
Year Built: 1955
8 Hollycrest Dr.
Residential
11 Hollycrest Dr.
Residential
247 Leswing Dr.
Residential
30 Nejecho Dr.
Residential
577 Allen Rd.
Residential