Skip to content

503 Adamston Rd.Brick, NJ 08723

Church/Charitable

Last Sale Price
$325,000
Last Sale Date
Dec 30, 1997

Property Information

Block195
Lot32.01
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBrick Twp
Tax Map Page19

Building Details

Building Class10
Description2-1SCB 4922
Dwellings1
ZoningRR1
Sq Footage---
Acreage3.58

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$30,500
5%
Improvement Value:$571,300
95%
Total Assessment$601,800

Sale
$325,000
DeedBook 5538, Page 811