Property Sale
Sale
$845,000
From:
To:
Sq Ft1,525DeedBook 16984, Page 438Recorded12/29/2017
From:
To:
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,716 | +5.2% |
| 2024 | $17,789 | +3.5% |
| 2023 | $17,188 | +1.3% |
| 2022 | $16,970 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1955
108 Kupper Dr.
Residential
317 Barkentine Ln
Residential
309 Cutter Ln
Residential
8 Cuttyhunk Rd.
Residential
535 Lake Ct. (1)
Residential