Property Sale
Sale
$236,000
DeedBook 12277, Page 1158
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,894 | +5.2% |
| 2024 | $5,602 | +3.5% |
| 2023 | $5,413 | +1.3% |
| 2022 | $5,344 | +1.6% |
Year Built: 1955
36 Rialto Dr.
Residential
51 Capri Dr.
Residential
31 Willetta Dr.
Residential
35 Pilot Dr.
Residential
48 Cumberland Dr.
Residential