Property Sale
Sale
$394,850
Sq Ft2,528DeedBook 17857, Page 1801Recorded4/16/2020
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,326 | +5.2% |
| 2024 | $10,765 | +3.5% |
| 2023 | $10,401 | +1.3% |
| 2022 | $10,270 | +1.6% |
Year Built: 1965
209 Cartagena Dr.
Residential
219 Dune Avenue
Residential
555 Michelle Pl
Residential
39 Las Olas Dr.
Residential
56 Mandalay Rd.
Residential