Property Sale
Sale
$240,000
DeedBook 15030, Page 1543
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,961 | +5.2% |
| 2024 | $7,566 | +3.5% |
| 2023 | $7,311 | +1.3% |
| 2022 | $7,218 | +1.6% |
Year Built: 1960
4 Navarra Dr.
Residential
53 E. Lagoona Dr.
Residential
45 E. Coral Dr.
Residential
128 Valencia Dr.
Residential
33 Red Wing Ave.
Residential