Property Sale
Sale
$395,000
Sq Ft1,144DeedBook 19137, Page 508Recorded8/17/2022
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,773 | +5.2% |
| 2024 | $5,487 | +3.5% |
| 2023 | $5,301 | +1.3% |
| 2022 | $5,234 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1979
134 Valencia Dr.
Residential
178 Baywood Blvd.
Residential
114 Southview Ct.
Residential
18 Commodore Dr.
Residential
271 Alameda Dr.
Residential