Property Sale
SaleMulti
$129,500
DeedBook 4795, Page 766
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,990 | +5.2% |
| 2024 | $5,693 | +3.5% |
| 2023 | $5,501 | +1.3% |
| 2022 | $5,431 | +1.6% |
Year Built: 1960
34 Bonair Dr.
Residential
8 Arctic Ocean Dr.
Residential
178 Binnacle Rd.
Residential
32 Nejecho Dr
Residential
276 Sky Manor Blvd.
Residential