Property Sale
SaleMulti
$286,000
DeedBook 13732, Page 1550
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,652 | +5.2% |
| 2024 | $5,372 | +3.5% |
| 2023 | $5,190 | +1.3% |
| 2022 | $5,124 | +1.6% |
Year Built: 1970
15 Commodore Dr.
Residential
124 Woodland Dr.
Residential
20 Arctic Ocean Dr.
Residential
207 Baywood Blvd.
Residential
4 Halsey Dr
Residential