Property Sale
Sale
$315,000
From:
To:
Sq Ft1,746DeedBook 17502, Page 832Recorded6/13/2019
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,969 | +5.2% |
| 2024 | $6,624 | +3.5% |
| 2023 | $6,400 | +1.3% |
| 2022 | $6,319 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1986
34 Camden Dr.
Residential
65 Bonair Dr.
Residential
49 Camden Dr
Residential
11 Meadow Point Dr.
Residential
48 Rialto Dr.
Residential