Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,201 | +5.2% |
| 2024 | $8,745 | +3.5% |
| 2023 | $8,449 | +1.3% |
| 2022 | $8,342 | +1.6% |
Year Built: 1978
44 Toronto Dr
Residential
37 Rochester Dr.
Residential
21 Rochester Dr.
Residential
20 Rochester Dr.
Residential
268 Bay Shore Dr.
Residential