Foreclosure Case F-030120-15
Defaulted
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Default Judgment
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,909 | +5.2% |
| 2024 | $8,467 | +3.5% |
| 2023 | $8,181 | +1.3% |
| 2022 | $8,078 | +1.6% |
Year Built: 1980
20 Cabana Dr
Residential
42 Cabana Dr.
Residential
10 St. Lawrence Blvd.
Residential
82 Rochester Dr.
Residential
268 Bay Shore Dr.
Residential