Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,625 | +5.2% |
| 2024 | $8,197 | +3.5% |
| 2023 | $7,920 | +1.3% |
| 2022 | $7,820 | +1.6% |
Year Built: 1972
35 Las Olas Dr.
Residential
54 E. Coral Dr.
Residential
134 Cartagena Dr
Residential
141 Monterey Dr.
Residential
116 Monterey Dr
Residential