Property Sale
Sale
$335,000
DeedBook 5509, Page 625
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,819 | +5.2% |
| 2024 | $13,134 | +3.5% |
| 2023 | $12,690 | +1.3% |
| 2022 | $12,530 | +2.3% |
Year Built: 1994
40 Meadow Point Dr.
Residential
44 Mandalay Rd.
Residential
38 Commodore Dr.
Residential
38 Cedar Island Dr.
Residential
15 Rochester Dr.
Residential