Property Sale
Sale
$475,000
DeedBook 12417, Page 1913
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,146 | +5.2% |
| 2024 | $10,593 | +3.5% |
| 2023 | $10,235 | +1.3% |
| 2022 | $10,106 | +1.6% |
Year Built: 1960
7 Farragut Dr.
Residential
144 Vanard Dr.
Residential
738 Drum Point Rd.
Residential
20 W. Pampano Dr.
Residential
19 Bark Rd.
Residential