Foreclosure Case F-000466-21
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,256 | +5.2% |
| 2024 | $5,946 | +8.2% |
| 2023 | $5,495 | +1.3% |
| 2022 | $5,422 | +1.7% |
Year Built: 1950
322 Northrop Rd.
Residential
20 Bahia Ct.
Residential
414 Greenwood Lane
Residential
304 Church Rd.
Residential
34 Bay Way
Residential