Property Sale
Sale
$490,000
Sq Ft1,404DeedBook 18547, Page 1815Recorded6/24/2021
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,953 | +5.2% |
| 2024 | $6,609 | +3.5% |
| 2023 | $6,385 | +1.3% |
| 2022 | $6,305 | +1.6% |
Year Built: 1940
79 Channel Dr.
Residential
18 Hollycrest Dr.
Residential
17 Beckert Dr
Residential
19 Ardmore Dr
Residential
7 Adair Dr.
Residential