Property Sale
Sale
$90,500
From:
To:
Sq Ft728DeedBook 15813, Page 994Recorded5/28/2014
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,492 | +5.2% |
| 2024 | $3,319 | +3.5% |
| 2023 | $3,207 | +1.3% |
| 2022 | $3,166 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1960
35 Bonair Dr
Residential
62 Pacific Ocean Dr.
Residential
329 Church Rd.
Residential
434 Carlisa Dr.
Residential
76 Club House Rd.
Residential