Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,400 | +5.2% |
| 2024 | $7,034 | +3.5% |
| 2023 | $6,796 | +1.3% |
| 2022 | $6,710 | +1.6% |
Year Built: 1900
310 Alden Street
Residential
296 Princeton Ave.
Residential
605 Leanora St
Residential
571 Adamston Rd.
Residential
369 Elm Lane
Residential