Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
357 Stinson RdBrick, NJ 08723
Public Property
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 17, 2006
Property Information
Block321.10
Lot1
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBrick Twp
Tax Map Page25.2
Building Details
Building Class---
Description1SCB
Dwellings1
ZoningR10
Sq Footage---
Acreage0.36
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$102,400
94%
Improvement Value:$7,000
6%
Total Assessment$109,400
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.