Property Sale
Sale
$304,000
DeedBook 15351, Page 1125
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,166 | +5.2% |
| 2024 | $10,613 | +3.5% |
| 2023 | $10,254 | +1.3% |
| 2022 | $10,124 | +1.6% |
Year Built: 1980
55 Mizzen Rd
Residential
119 F Street
Residential
117 Marilyn Drive
Residential
140 Marilyn Drive
Residential
61 Bonair Dr.
Residential