Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,374 | +5.2% |
| 2024 | $7,009 | +3.5% |
| 2023 | $6,772 | +1.3% |
| 2022 | $6,686 | +1.6% |
Year Built: 1966
114 Club House Rd.
Residential
2 Starboard Ct.
Residential
19 Mandalay Rd.
Residential
462 N. Lake Shore Dr
Residential
54 Bark Rd.
Residential