Property Sale
Sale
$435,000
DeedBook 14088, Page 1551
Year Built: 2008
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,508 | +5.2% |
| 2024 | $9,987 | +3.5% |
| 2023 | $9,649 | +1.3% |
| 2022 | $9,527 | +1.6% |
Year Built: 2008
5 Victory Lane
Residential
260 Cherry Quay Rd.
Residential
162 Royal Dr.
Residential
59a Topsail Rd
Residential
70 No. Sailor'S Quay Dr.
Residential