Property Sale
Sale
$146,640
DeedBook 5498, Page 335
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,963 | +5.2% |
| 2024 | $7,569 | +3.5% |
| 2023 | $7,313 | +1.3% |
| 2022 | $7,220 | +1.6% |
Year Built: 1997
88 No. Sailor'S Quay Dr.
Residential
56 No. Sailor'S Quay Dr.
Residential
40 No. Sailor'S Quay Dr.
Residential
63 No. Sailor'S Quay Dr.
Residential
100 A Street
Residential