Property Sale
Sale
$134,600
From:
To:
Sq Ft1,356DeedBook 16042, Page 604Recorded3/31/2015
From:
To:
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,891 | +5.6% |
| 2024 | $3,685 | +3.7% |
| 2023 | $3,552 | +1.4% |
| 2022 | $3,504 | +1.8% |
From:
To:
Year Built: 1983
11 Whitecap Way
Residential
25 Nautilus Dr.
Residential
12 Reef Place
Residential
43 Nautilus Dr.
Residential
6 Seaview Ave.
Residential