Property Sale
Sale
$115,000
From:
To:
Sq Ft1,106DeedBook 15982, Page 462Recorded1/12/2015
From:
To:
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,539 | +5.2% |
| 2024 | $3,363 | +3.5% |
| 2023 | $3,250 | +1.3% |
| 2022 | $3,209 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1983
184 Seaview Ave.
Residential
46 Mariner Place
Residential
10 Whitecap Way
Residential
28 Mariner Place
Residential
14 Mariner Place
Residential