Property Sale
Sale
$132,500
DeedBook 10697, Page 1704
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,079 | +5.5% |
| 2024 | $3,865 | +3.7% |
| 2023 | $3,725 | +1.4% |
| 2022 | $3,675 | +1.8% |
Year Built: 1983
11 Seaview Ave.
Residential
71 Seaview Ave.
Residential
11 Whitecap Way
Residential
12 Reef Place
Residential
43 Nautilus Dr.
Residential