Property Sale
Sale
$226,000
From:
To:
Sq Ft1,888DeedBook 16172, Page 86Recorded8/26/2015
From:
To:
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,930 | +5.2% |
| 2024 | $6,587 | +3.5% |
| 2023 | $6,364 | +1.3% |
| 2022 | $6,284 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1978
164 Cherry Quay Rd.
Residential
77 Meadowbrook Rd.
Residential
65 Lauren Lane No.
Residential
73 Meadowbrook Rd.
Residential
316 Emerald Dr.
Residential