Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,393 | +5.2% |
| 2024 | $5,126 | +3.5% |
| 2023 | $4,953 | +1.3% |
| 2022 | $4,890 | +1.6% |
Year Built: 1970
33 Sunnydale Dr.
Residential
125 Bay Harbor Blvd.
Residential
16 Blue Cedar Dr.
Residential
15 Boom Lane
Residential
115 Bay Harbor Blvd.
Residential