Property Sale
Sale
$108,000
DeedBook 15235, Page 1047
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,549 | +5.2% |
| 2024 | $3,373 | +3.5% |
| 2023 | $3,259 | +1.3% |
| 2022 | $3,218 | +1.6% |
Year Built: 1983
14 Tennis Court
Residential
19 Abbey Rd.
Residential
20 Tennis Court
Residential
35 Lauren Lane So.
Residential
99 Lionshead Blvd. So.
Residential