Property Sale
Sale
$224,000
From:
To:
Sq Ft1,636DeedBook 16469, Page 844Recorded8/5/2016
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,828 | +5.2% |
| 2024 | $3,638 | +3.5% |
| 2023 | $3,515 | +1.3% |
| 2022 | $3,471 | +1.6% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1987
8 Yorkwood Dr.
Residential
3 Yorkwood Dr.
Residential
40 Ashford Dr.
Residential
244 Lionshead Blvd. So.
Residential
34 Ashford Dr.
Residential