Property Sale
Sale
$203,000
From:
To:
Sq Ft1,636DeedBook 15918, Page 1921Recorded10/16/2014
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,831 | +5.2% |
| 2024 | $3,641 | +3.5% |
| 2023 | $3,518 | +1.3% |
| 2022 | $3,473 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1986
26 Thames Pl.
Residential
12 Garland Dr.
Residential
87 Meadowbrook Rd.
Residential
64 Lauren Lane No.
Residential
31 Tennis Court
Residential