Property Sale
Sale
$243,500
DeedBook 13913, Page 1816
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,792 | +5.2% |
| 2024 | $3,604 | +3.5% |
| 2023 | $3,482 | +1.3% |
| 2022 | $3,438 | +1.6% |
Year Built: 1983
24 Abbey Rd.
Residential
99 Lauren Lane No.
Residential
111 Lauren Lane No.
Residential
14 Lionshead Blvd. So.
Residential
14 Carter Way
Residential