Property Sale
Sale
$400,000
Sq Ft1,636DeedBook 19460, Page 1722Recorded8/16/2023
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,947 | +5.2% |
| 2024 | $3,751 | +3.5% |
| 2023 | $3,624 | +1.3% |
| 2022 | $3,579 | +1.6% |
Year Built: 1983
162 Lionshead Blvd. So.
Residential
22 Tennis Court
Residential
147 Lionshead Blvd. So.
Residential
238 Lionshead Blvd. So.
Residential
19 Carter Way
Residential