Property Sale
Sale
$359,900
Sq Ft1,636DeedBook 19136, Page 890Recorded8/17/2022
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,924 | +5.2% |
| 2024 | $3,729 | +11.2% |
| 2023 | $3,353 | +1.4% |
| 2022 | $3,307 | +1.8% |
Year Built: 1986
114 Lionshead Blvd. So.
Residential
17 Meadowbrook Rd.
Residential
13 Carter Way
Residential
131 Lionshead Blvd. So.
Residential
56 Lauren Lane So.
Residential