Property Sale
Sale
$118,000
DeedBook 5443, Page 891
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,056 | +5.6% |
| 2024 | $3,842 | +3.7% |
| 2023 | $3,704 | +1.4% |
| 2022 | $3,654 | +1.8% |
Year Built: 1997
110 Riva Blvd.
Residential
76 Riva Blvd.
Residential
78 Riva Blvd.
Residential
60 Riva Blvd.
Residential
14 Riva Blvd.
Residential