Property Sale
Sale
$380,000
Sq Ft1,662DeedBook 19130, Page 1535Recorded8/11/2022
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,269 | +5.2% |
| 2024 | $5,008 | +3.5% |
| 2023 | $4,839 | +1.3% |
| 2022 | $4,778 | +1.6% |
Year Built: 1994
14 Meadowbrook Rd.
Residential
5 Devin Lane
Residential
22 Devin Lane
Residential
47 Lauren Lane So.
Residential
26 Meadowbrook Rd.
Residential