Property Sale
Sale
$289,000
DeedBook 13393, Page 1134
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,801 | +5.2% |
| 2024 | $6,464 | +3.5% |
| 2023 | $6,245 | +1.3% |
| 2022 | $6,166 | +1.6% |
Year Built: 1968
278 Evergreen Dr
Residential
335 Huxley Dr.
Residential
259 Montana Dr.
Residential
312 Delaware Dr.
Residential
215 Huxley Dr.
Residential