Property Sale
Sale
$232,500
DeedBook 11236, Page 219
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,979 | +5.2% |
| 2024 | $7,583 | +3.5% |
| 2023 | $7,327 | +1.3% |
| 2022 | $7,234 | +1.6% |
Year Built: 1964
260 Georgia Dr.
Residential
216 Arizona Dr
Residential
277 Virginia Dr
Residential
366 Evergreen Dr.
Residential
312 Essex Dr
Residential