Property Sale
Sale
$138,000
DeedBook 5755, Page 217
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,256 | +5.2% |
| 2024 | $6,896 | +3.5% |
| 2023 | $6,663 | +1.3% |
| 2022 | $6,579 | +1.6% |
Year Built: 1975
328 Heritage Dr.
Residential
238 Virginia Dr.
Residential
2331 Hooper Ave
Residential
318 Lake Shore Dr
Residential
495 Amherst Dr.
Residential