Property Sale
SaleMulti
$180,000
DeedBook 10921, Page 913
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,055 | +5.2% |
| 2024 | $5,755 | +3.5% |
| 2023 | $5,560 | +1.3% |
| 2022 | $5,490 | +1.6% |
Year Built: 1980
297 Timberline Pl
Residential
388 Delaware Dr
Residential
264 Emerald Dr.
Residential
75 Havens Dr.
Residential
300 Birch Bark Dr
Residential