Foreclosure Case F-002564-12
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,030 | +5.2% |
| 2024 | $8,583 | +3.5% |
| 2023 | $8,293 | +1.3% |
| 2022 | $8,188 | +1.6% |
Year Built: 1970
522 Highland Terr.
Residential
387 Wisteria Dr.
Residential
46 Gloria Ann Smith Dr.
Residential
305 Florida Ct.
Residential
280 Granite Ct
Residential