Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,591 | +5.2% |
| 2024 | $7,215 | +3.5% |
| 2023 | $6,971 | +1.3% |
| 2022 | $6,883 | +1.6% |
Year Built: 1968
443 Birch Bark Dr
Residential
414 Lake Shore Dr
Residential
366 Evergreen Dr.
Residential
429 Crestview Terr
Residential
409 Sloping Hill Ter
Residential