Property Sale
SaleMulti
$918,181
Sq Ft829DeedBook 19176, Page 9Recorded9/23/2022
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcelsYear Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,123 | +5.2% |
| 2024 | $2,018 | +3.5% |
| 2023 | $1,950 | +1.3% |
| 2022 | $1,925 | +1.6% |
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcelsYear Built: 1969
442a Brick Blvd.
Residential
442c Brick Blvd.
Residential
440d Brick Blvd.
Residential
436a Brick Blvd.
Residential
436c Brick Blvd.
Residential