Property Built
Built
Year Built: 2016
Year Built: 2016
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $28,072 | +5.2% |
| 2024 | $26,681 | +3.5% |
| 2023 | $25,779 | +1.3% |
| 2022 | $25,453 | +1.6% |
Year Built: 2016
49 W. Granada Dr.
Residential
118 Squan Beach Dr.
Residential
137 Squan Beach Dr.
Residential
216 Curtis Point Dr.
Residential
225 Curtis Point Dr.
Residential