Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,005 | +5.2% |
| 2024 | $5,708 | +3.5% |
| 2023 | $5,515 | +1.3% |
| 2022 | $5,445 | +1.6% |
Year Built: 1960
158 Pinehurst Rd.
Residential
24 Sunset Rd.
Residential
13 Stuyvesant Rd.
Residential
24 Unity Dr.
Residential
491 Manchester Ave.
Residential